عبد عاصی : آیت الله کمیلی خراسانی (حفظه الله ) می فرمایند : هر فعلی هر حرکتی و افعال هر شخصی تدبیر و مشیت اوست و جدای از مقصود او نیست و این ( قول و فعل ها ) عین مقصود اوست . بنابراین اگر در توحید افعالی برویم این مسائل ( کثرت بینی و مشکلات روزمره ) حل می شود . همه ی اینها از روی حکمت ( الهی ) است .

ایشان در دعایی قلبی می فرمایند : " استغفرالله من نظر لغیر وجه الله و طلب لغیر لقاء الله و اتوب الیه من اثنینیت الخفیه و العلانیه و الباطنیه و الظاهریه و اعوذ بالله من جمیع الاسم و الصفات الا اسمائه الحسنی و صفاته العلیا : که یکی هست و هیچ نیست جز او ---- وحده لا اله الا هو "

شیخ عارف حضرت آیت الله حاج شیخ محمد صالح کمیلی خراسانی ( سلمه الله ) از اکابر تلامذه ی موحد عظیم الشان آینه ی جمال و جلال الهی حضرت آقای حاج سید هاشم موسوی حداد ( رضوان الله علیه ) می باشند که کتاب شریف " المطالب السلوکیه " در عرفان عملی اثر پرمغز و پرفایده و کاربردی ایشان است و کتابهای " دلداده " و " شیخ عارف " هم حول حیات سلوکی ایشان به چاپ رسیده است .

تصاویر زیر که زیبایی باطنی و ظاهری فر اوانی دارند هدیه ی وبلاگ طریق الی الله در ماه مبارک رمضان به خوانندگان محترم می باشد .  ضمناْ مطلع شدم که دوستان معظم له در شهر مقدس قم هم وبلاگی با نام عبد صالح ( آیت الحق شیخ محمد صالح کمیلی ) ایجاد کرده اند . خدای متعال به حق نبی مکرمش و وصی معظمش به همه ی اولیای الهی که در قید حیات هستند طول عمر و صحت و دستگیری عام و خاص عنایت بفرماید .

 

وادی السلام نجف                       مقام حضرت علی اکبر علیه السلام کربلا

وادی السلام نجف . مزار آیت الله سید جمال الدین گلپایگانی (ره)

وادی السلام نجف . مقام امام صادق علیه السلام

اهواز

اهواز

اهواز

اهواز

اسلام آباد غربتاريخ : یکشنبه بیست و سوم تیر ۱۳۹۲ | 11:38 | نویسنده : عبدعاصي |
  • هاست
  • اس ام اس عاشقانه
  • قالب بلاگ اسکای